Bendrosios nuostatos

Šios Pirkimo – pardavimo taisyklės (toliau – "Taisyklės") yra juridiškai privalomas dokumentas, kuris nustato Pirkėjo (toliau – "Jūs") ir Pardavėjo (toliau – "mes") tarpusavio teises, pareigas ir atsakomybę Jums įsigyjant prekes elektroninėje parduotuvėje (toliau – "e-parduotuvė").

Terminai ir Sąlygos

 "Jūs", "Pirkėjas" reiškia, kad jūs klientas, ir "mes" arba "mūsų" reiškia Naujasdizainas.com. "Produktas" reiškia mūsų sukurta bet kokią programinę įrangą, dizainas, paslauga.

Pirkimo – pardavimo sutarties sudarymo momentas

Sutartis tarp Jūsų ir mūsų laikoma sudaryta nuo to momento, kai Jūs e-parduotuvėje suformavę prekių krepšelį, nurodę pristatymo adresą, pasirinkę apmokėjimo būdą ir susipažinę su mūsų taisyklėmis, paspaudžiate mygtuką "Pirkti". Kiekviena sutartis, sudaryta tarp mūsų ir Jūsų, yra saugoma e-parduotuvėje.

Jūsų teisės

Jūs turite teisę pirkti prekes e-parduotuvėje šių taisyklių ir e-parduotuvės nustatyta tvarka.
Jūs turi teisę atsisakyti prekių pirkimo – pardavimo sutarties su e-parduotuve, išskyrus atvejus, kai sutartis sudaryta dėl:

  • garso ir vaizdo kūrinių ir fonogramų bet kokiose vaizdo ir garso laikmenose, kompiuterinių programų, intereneto programų;
  • laikraščių, žurnalų ar kitų periodinių leidinių tiekimo;
  • dalyvavimo žaidimuose ar loterijose;
  • kitais atvejais, kai pirkimo – pardavimo sutarties negalima atsisakyti pagal Lietuvos Respublikos įstatymus.
Jūs įsipareigojate

Priimti užsakytas prekes ir už jas sumokėti sutartą kainą. Jeigu pasikeičia Jūsų registracijos formoje pateikti duomenys, Jūs privalote nedelsdamas juos atnaujinti. Jūs, naudodamasis e-parduotuve, sutinkate su šiomis pirkimo – pardavimo taisyklėmis ir privalote jų laikytis.

Mūsų  teisės

Jei Pirkėjas bando pakenkti e-parduotuvės darbui ar stabiliam veikimui, galime be išankstinio perspėjimo apriboti, sustabdyti jam galimybę naudotis e-parduotuve arba panaikinti Pirkėjo registraciją.
Mes, susidarius svarbioms aplinkybėms, galime laikinai arba iš viso nutraukti e-parduotuvės veiklą apie tai iš anksto nepranešę Jums.
Mes galime vienašališkai pakeisti šių taisyklių sąlygas.

Produktai ir rinkliavos

Produktus galima įsigyti internetu iš šios svetainės. Susijusios sąnaudos, kurios gali atsirasti pirkimo internetu metu bus nurodytos užsakymo skyriuje, pildant internetu sandorį.
Kol kas nėra pristatymo mokesčių, nes visi produktai yra atsisiųnčiami el.paštu.

Licencija

Produktai licencijuojami, o ne parduodami.
Licencijos skirtos vienam pirkėjui, tinklapiui ir aplinkai nurodytai užsakyme.
Jūs negalite naudoti produktų kitaip nei nurodyta užsakyme.
Norėdami naudoti produktus kitur nei nurodyta užsakyme, jūs privalote pakartoti užsakymą, nurodydami naujus duomenis.

Mokėjimas

Jūs galite padaryti kreditine kortele, pavedimu arba elektroniniu banko pavedimu.
Jei mokate elektroniniu banko pervedimu, mokėjimo prašymas bus išsiųstas jums kartu su išsamia informacija apie tai, kaip atsisiųsti savo produktą. Jei mes negausime mokėjimą išskaitų per 3 dienas nuo Jūsų užsakymo dienos Jūsų užsakymas gali būti atšauktas.
Atsiskaityti galima naudojantis SWED, SEB, LUMINOR bankų elektroninės bankininkystės paslaugomis. Atsiskaitymai galimi EURO valiuta. Mokėjimai apdorojami naudojantis MakeCommerce.lt mokėjimu platforma.

Pristatymas

Visi produktai yra tik atsisiunčiami.
Produkto dokumentai prieinami tik elektronine forma ir įtraukiama į užsakymą.
Informacija apie tai kaip atsisiųsti produktus bus suteikta jums elektroniniu paštu (prisijungimo duomenys prie Jūsų sąskaitos), kai mes gausime mokėjimo patvirtinimą.
Gavus mokėjimo patvirtinimą prekės išsiunčiamos nurodytu užsakyme el.paštu per 24 valandas.
Visi sandoriai, užklausos yra tvarkomi įprastomis darbo valandomis.

Grąžinimas

Kai produktas jums buvo išsiųstas, sandoris yra baigtas ir nėra grąžinimo galimybės, kadangi visi produktai yra atviro kodo. Visi produktai skirti standartinėms sistemų konfiguracijoms. Jei jūsų sistema yra patobulinta, jūs galite užsakyti papildomai įdiegimo paslaugą.
Jūs būsite atsakingas už tai, kad bet koks jūsų užsisakytas produktas atitinka jūsų reikalavimus ir yra suderinamas su jūsų sistemomis. Kai kurie mūsų produktai yra - nemokami.
Apgailestaujame, kad negalime, bet kokiomis aplinkybėmis grąžinti pinigus, kai produktas buvo išsiųstas jums.
Jei negalite atsisiųsti produkto, turite pranešti mums kuo greičiau. Jei atsisiųstas programinis produktas veikia nekorektiškai, turite informuoti mus el.paštu info@avo.lt nurodydami problemą ir ftp bei admin prisijungimo duomenis. Jei mes negalime išspręsti problemos per 14 kalendorinių dienų nuo jūsų pranešimo gavimo, galite prašyti raštu grąžinti pinigus. Grąžinamųjų išmokų prašymai turėtų būti siunčiami elektroniniu paštu nurodytu kontaktų skyriuje šiame tinklalapyje arba užsakyme.
Grąžinama produkto kaina, papildomos išlaidos susijusios su produkto pristatymų nėra grąžinamos.

Naudojimo apribojimai

Patvirtindami užsakymą, jūs sutinkate, kad produktai bus naudojami tik užsakyme nurodytomis sąlygomis.
Produkto naudojimas kitoje aplinkoje, vietoje arba tinklapyje nei nurodyta užsakyme yra draudžiamas

Duomenų apsauga

Mes imsimės visų įmanomų atsargumo priemonių, kad išlaikyti užsakymo ir mokėjimo duomenų apsaugą.
Mes nelaikome kredito kortelių duomenų.

Prekė pažymėta
Prekė įkelta į palyginimą

Mes naudojame slapukus siekdami individualizuoti Jūsų naršymo patirtį ir Jums rodomą turinį. Be slapukų mūsų tinklalapio paslaugos, kurioms būtini funkcionalumo, naudojimo analizės ir reklamos įrankiai, negalėtų būti teikiamos.
Toliau naršydami mūsų svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti.