logo
 

Paslaugos

Kas mes ir ką mes darome?

Sprendžiant iš atsiliepimų ir rekomendacijų kiekio, mūsų klientai dažnai mus laiko ne vienos ar kitos paslaugos tiekėjais, o jų verslo partneriais. Mūsų inovatyvus požiūris į klientus ir bendradarbiavimą dažniausiai yra būtent ta priežastis, dėl kurios mūsų klientai noriai tęsia bendradarbiavimą.

Mes laikome save savo srities ekspertais ir visada siekiame viršyti klientų lūkesčius. Dėl to, musų pirma ir svarbiausia užduotis yra išsiaiškinti ir išnagrinėti kliento tikslus. Na, o kelią iki tikslo nutiesime mes.

Didžiuojamės galėdami teigti, jog per daugiau nei 8 metus neturėjome nei vieno nusivylusio kliento!

Kviečiame patiems tuo įsitikinti.

avo komanda

Pagrindinės paslaugos

Interneto svetaines

Interneto svetainių kūrimas

Kuriame visapusiškai išdirbtas interneto svetaines naudodamiesi naujausiomis technologijomis. Su kiekvienu klientu dirbame asmeniškai tam, kad suprastume tikruosius jų poreikius – tokiu būdu išgauname geriausią rezultatą.

Mūsų kūrybinis procesas susideda iš tokių dalių kaip optimalaus dizaino pasirinkimas, svetainės pritaikymas mobiliesiams prietaisams (responsive design), svetainės optimizavimas paieškos sistemoms (SEO). Taip pat ištiriame svetainės efektyvumą, pasirūpiname, jog lankytojams nekiltų jokių neaiškumų naršant jūsų svetainę.

Jei norite patys valdyti ir naujinti savo svetainę, išmokysime jus naudotis patogia turinio valdymo sistema (CMS) vos per kelias valandas.

SEO Paslaugos

SEO, arba Paieškos Sistemų Optimizavimas – tai yra ypatingai svarbus žingsnis siekiant kuo didesnio matomumo internete. Kodėl kai kurios svetainės iškyla į pirmąsias paieškos rezultatų pozicijas, kai tuo tarpu kitos nepakliūna net į pirmuosius 5 puslapius? Tai nėra atsitiktinumas.

9 iš 10-ies dažniausiai net nenukeliauja į antrąjį paieškos rezultatų puslapį. Jums tiesiog yra privalu atsirasti tarp pirmųjų 10-ies rezultatų, jei norite pasipelnyti iš paieškos sistemos.

Mes galime jums suteikti visas sąlygas pakilti į pirmąsias pozicijas. Tai yra nuoseklus procesas, reikalaujantis priežiūros ir pastovaus darbo. Šis procesas susideda iš tokių dalių kaip raktažodžių bei konkurentų analizavimas, svetainės optimizacija, nuorodų kūrimas ir kita.

marketingas ir reklama

Reklaminių kampanijų kūrimas (PPC)

Reklama paieškos sistemose yra pats greičiausias būdas tapti matomu jau nuo pirmosios svetainės paleidimo dienos. Šis reklamos būdas suteikia galimybę ne tik pasirinkti tik tam tikrus kriterijus atitinkančius lankytojus, tačiau taip pat ir kontroliuoti reklamai skiriamą biudžetą beveik cento tikslumu.

Mes jums sukursime reklamos kampanijos strategiją, ją realizuosime, pastoviai seksime rezultatus ir vykdysime reikalingus pakeitimus. Visa tai yra daroma tam, kad išspaustume pačią didžiausią vertę (pritrauktume daugiausiai klientų) iš priskirto biudžeto.

Turime laiko patikrintus metodus, kurie padeda užtikrinti maksimalų efektyvumą. Garantuojame, jog būsite nustebinti šio reklamos būdo veiksmingumu.

Papildomos paslaugos

Logotipų kūrimas

Logotipų kūrimas

Pradedate nuo nulio ir dar neturite kompanijos veidą atspindinčio logotipo? Sukursime unikalų bei profesionaliai atliktą logotipą, ar net visą įmonės įvaizdį, įskaitant ir vizitinės kortelės bei firminio blanko dizainus.

Svetainės turinio fotografija

Svetainės turinio fotografija

Siekiant pritraukti naujus klientus, ypatingai didelę svarbą turi svetainės turinys. Siūlome padaryti profesionalias nuotraukas ir/ar video medžiagą, kurią naudosime vidiniuose svetainės puslapiuose.

Teksto rašymas

Teksto rašymas

Svetainė turinys yra bene pats svarbiausias rodiklis. Be jo, svetainė gali būti pasmerkta nesėkmei nepaisant visų kitų aspektų. Ne visada yra lengva surasti žodžius, geriausiai apibūdinančius jus ar jūsų siųlomas paslaugas. Mes žinome kaip reikia rašyti tekstą taip, jog jis neštų didžiausią naudą. Pasirūpinsime, kad jūsų svetainės turinys sužavėtų ne tik jos lankytojus, tačiau ir paieškos sistemas.

Vizualizacijos ir 3d planai

Vizualizacijos ir 3d planai

Ruošiate nekilnojamojo turto projektą ir norite sukurti įspūdingas vizualizacijas ir/ar 3d planus? Mūsų komandoje dirba būtent šios srities specialistai. Esame įgyvendinę ne tik Lietuvoje, tačiau ir užsienyje besivystančius projektus. Pasirūpinsime jog gautumėte geriausią kokybę už patraukliausią kainą.

Fotogravimas dronais

Fotografija dronais

Siūlome profesionalias fotografijos bei filmografijos dronu paslaugas. Fotografuojame bei filmuojame nekilnojamojo turto objektus, vestuvių šventes, įvairius renginius ir kita.